• Išparduota
Motociklinė alyva MOTUL Ngen 7 10w40 4T 1L
search
  • Motociklinė alyva MOTUL Ngen 7 10w40 4T 1L

Motociklinė alyva MOTUL Ngen 7 10w40 4T 1L

Naujos kartos motociklų variklių alyva
Sportas ir nuotykiai
Tvarus sintetinis mišinys

MOTUL NGEN 7 yra geriausia savo klasėje 4 taktų variklinė alyva, pagaminta iš geriausių bazinių alyvų ir priedų derinio. Sumaišytų su sintetiniais esteriais ir aukštos kokybės regeneruotomis bazinėmis alyvomis.
Tinka bet kokio tipo didelio našumo gatvės ar bekelės motociklams su 4 taktų varikliu, su integruotu arba ne pavarų dėže, šlapia arba sausa sankaba. Puikiai tinka motociklams su išmetamųjų dujų papildomo apdorojimo sistemomis, pvz. antrinio oro įpurškimo sistema.
Sukurtas važiuoti sunkiomis sąlygomis sportiniu ir nuotykių režimu.
Kitos paskirtys: ATV, UTV, SxS, asmeniniai vandens motociklai (PWC) arba sniego motociklai, priklausomai nuo gamintojo klampumo rekomendacijos

STANDARTAI
 API SP
JASO MA2 (2023) Nr. M033MOT222 Savybės ir privalumai - Sintetinio pagrindo alyva, sustiprinta išskirtine esterio technologija, siekiant sumažinti vidinės variklio trinties nuostolius ir pagerinti bendrosios eksploatacinės savybės.
- Esterio ir priedų nuo susidėvėjimo sinergija užtikrina geresnį šlyties stabilumą, todėl geriau apsaugo pavaras ir pailgina tarnavimo laiką.
- Didesnis atsparumas alyvos plėvel4s aukštoje temperatūroje, užtikrinantis ilgesnę bendrą variklio apsaugą, ypač esant dideliam variklio sūkių dažniui.
- Optimizuotas fosforo ir sieros kiekis, užtikrinantis geriausias katalizatoriaus veikimo sąlygas.
- MOTUL NGEN 7 išlaiko savo savybes per visą alyvos keitimo intervalą.
- Specialiai sukurta aštriai variklio reakcijai, geresniam sukibimui su sankaba / geresniam pavarų perjungimui, atsparumui aukštoms temperatūroms ir apsaugai.
- API SP standartas garantuoja papildomas eksploatacines savybes, įskaitant suderinamumą su išmetamųjų teršalų sistemomis, oksidacinį stabilumą ir nuosėdų susidarymo kontrolę sunkiausioms šiuolaikinės aparatūros naudojimo sąlygoms.
- JASO (Japonijos automobilių standartų organizacija) parengė savo standartą keturtakčių motociklų variklių alyvoms.
- JASO T903: 2023. Jį sudaro trys dalys: Variklio eksploatacinės savybės, sankabos trinties eksploatacinės savybės, fizikinės ir cheminės ribos. Specifikacijoje JASO MA2 pateikiamos efektyviausios trinties vertės, užtikrinančios geriausią sankabos trinties įjungimą važiuojant bet kokiu režimu. Tvarumas MOTUL NGEN - tai visų tvarių MOTUL tepalų kryžminis technologinis pavadinimas. Šios moderniausios formulės yra viena iš visiškai naujos tvarios koncepcijos dalių. Lyginant rafinuotų bazinių alyvų naudą aplinkai su pirminės gamybos nauda, regeneruotos bazinės alyvos išmetama apie 35 % mažiau CO2. MOTUL NGEN 7 pagrindą sudaro iki 50 % aukštos kokybės regeneruotų alyvų, be to, ši alyva supilta 5 naujo tipo buteliuką, kuris pagamintas iš 50 % perdirbtų medžiagų ir yra 100 % perdirbamas.

Keitimo intervalas: iki 16000 km, priklausomai nuo gamintojo rekomendacijų arba individualaus naudojimo.
Galima maišyti su sintetine arba mineraline alyva.

Motul
111836

Charakteristikos

Paskirtis
ATV/UTV
Motociklams
Sniego motociklams
Klampa SAE
10W40
Talpa
4L

Jums taip pat gali patikti