• Nauja
Alyva MOTUL NGEN HYBRID 0W20 4L
search
  • Alyva MOTUL NGEN HYBRID 0W20 4L

Alyva MOTUL NGEN HYBRID 0W20 4L

„Energiją taupanti“ alyva – benzininis variklis

Sintetika – organinė bazė

Sintetinė, biologinės kilmės kuro taupymo variklių alyva, specialiai sukurta hibridinėms elektrinėms transporto priemonėms (H.E.V) ir įkraunamoms hibridinės elektrinės transporto priemonės (P.H.E.V), skirta naudoti SAE 0W-20 alyvą, turinčią mažą trintį ir mažą HTHS (aukštos temperatūros aukšto šlyties) klampumą (≥ 2,6 mPa.s).

MOTUL NGEN HYBRID 0W-20 yra specialiai sukurta techniniams iššūkiams, kuriuos kelia benzininiai hibridiniai automobiliai, pvz., degalų skiedimas, vandens emulsija, didelis sustabdymo/užvedimo įvykių skaičius ir žemesnės alyvos temperatūros sąlygos. Tai
pažangiausia formulė yra visiškai naujos Motul tvarios koncepcijos dalis, nes joje yra 25 % organinės bazės (100 % atsinaujinančios augalinės kilmės sintetinės bazės atsargos) ir supilama į  100 % perdirbamą Motul plastiko pakuotę, kuri pagaminta iš 50 % perdirbtų medžiagų. Tai organinė bazė, naudojanti neiškastines atsinaujinančias medžiagas, riboja poveikį aplinkai ir leidžia Motul sumažinti anglies kiekį 25% gamybos proceso metu. MOTUL NGEN yra įprastas pavadinimas, apibūdinantis tvarius diapazonus
„Motul“ naudoja skirtingas technologijas gamindama ir įpakuodama, kad sumažintų anglies pėdsaką. Ši speciali formulė
taip pat gali būti naudojamas benzininiams varikliams, kuriems reikalingas klampumo klasės SAE 0W-20 tepalas arba „degalų taupymo“ tepalas su 20 klampumo indeksu, su API SP ir (arba) ILSAC GF-6A standartais. MOTUL NGEN HYBRID 0W-20 tinka akumuliatoriui elektrinės transporto priemonės (B.E.V) su benzininiu varikliu, naudojamu kaip nuotolio didinimo priemonė.
Suderinamas su kataliziniais konverteriais ir kietųjų dalelių filtrais.
Šio tipo alyva gali būti netinkama naudoti kai kuriuose varikliuose. Jei abejojate, skaitykite savininko vadovą.

STANDARTAI
API SP
ILSAC GF-6A
USDA BioPreferred programa
REKOMENDUOJAMA
HONDA, KIA, NISSAN, TOYOTA
API SP standartas visiškai apima API SN standarto reikalavimus, taip pat visus ankstesnius API standartus ir
yra reiklesnis energijos taupymo sąvokai. API SP alyva užtikrina geresnį atsparumą oksidacijai, geresnę apsaugą nuo nuosėdų. variklio užteršimo, geresnę apsaugą nuo nusidėvėjimo ir geresnes savybes žemoje temperatūroje per visą alyvos naudojimo laiką.
API SP standartas ne tik yra suderinamas su atgaline tvarka, bet, palyginti su API SN ir API SN Plus, suteikia daugiau našumo ir
dar didesnę apsauga nuo LSPI reiškinių sumažinto dydžio tiesioginio įpurškimo benzininiams varikliams su turbokompresoriumi.
ILSAC GF-6A standartas, pagrįstas API SP 20 klasės alyvai, yra dar griežtesnis nei ILSAC GF-5 ypač atsižvelgiant į energijos taupymo kriterijus. Reikalavimai dėl alyvos mažo klampumo „degalų taupymo“ aspekto, taip pat ilgesnių išleidimo intervalų, stūmoklio/žiedo švarumo, sandariklių suderinamumo ir sumažinto alyvos kiekio,fosforo, skirto po apdorojimo sistemoms, suderinamumas iš tikrųjų yra pablogėjęs. Tai garantuoja puikią apsaugą varikliui kada naudojamas benzinas, kuriame yra iki 85 % etanolio (E85).
SAE 0W-20 klampumo klasė sumažina alyvos hidrodinaminę trintį, taupo išlaidas didelės degalų sąnaudos, ypač kai alyva šalta.
Ši labai skysta klasė taip pat užtikrina puikią alyvos cirkuliaciją ir greitą alyvos slėgį, staigesni sūkiai ir greitesnis variklio įšilimas nepriklausomai nuo darbo režimo.

MOTUL NGEN HYBRID 0W-20 yra specialiai sukurtas taip, kad atitiktų specifinius hibridinių transporto priemonių poreikius.Elektriniai, HEV, PHEV ir BEV tipai su Range Extender, kai netikėtai sustabdomas ir užvedamas variklis, benzinas įsikiša įvairiose hibridinės transporto priemonės veikimo fazėse. Šis ypatingas vidaus degimo variklio veikimo būdas hibridinės transporto priemonės viduje sukuria labai specifinius reikalavimus alyvai ir šiame MOTUL NGEN HYBRID 0W-20 puikiai atitinka visus šiuos reikalavimus.
Šios rūšies alyva sumažina degalų sąnaudas, todėl sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją, (CO2), kad apsaugotų aplinką.


EKOLOGIŠKAS PAGRINDAS
Ekologiška bazė naudoja atsinaujinančią, ne iškastinę organinę bazę, kuri riboja poveikį aplinkai ir leidžia Motul,gamybos proceso metu sumažinti anglies pėdsaką 25 %.
NGEN HYBRID 0W-20 yra patvirtintas USDA – JAV žemės ūkio departamento pagal savo BioPreferred programą, skirtą sertifikuotoms aplinkai nekenksmingoms tvarioms alyvoms.
Speciali organinė NGEN HYBRID 0W-20 bazė pagerina visus įprastinių API kriterijų reikalavimus, tuo pačiu užtikrinant geresnį šalto variklio užvedimą, sumažinant degalų sąnaudas ir geresnę alyvos suvartojimo kontrolę.
MOTUL NGEN HYDRID 0W-20 įrodo visas šias savybes pagal pagrindinius kriterijus ir reikalavimus, lyginant pagal API SP ir ILSAC GF-6A standartus


Alyvos keitimas: Pagal gamintojo rekomendacijas ir pritaikyti pagal savo naudojimą.
MOTUL NGEN HYBRID 0W-20 galima maišyti su sintetinėmis arba mineralinėmis alyvomis.
Prieš naudodami visada peržiūrėkite automobilio techninės priežiūros vadovą.

111902

Charakteristikos

Paskirtis
Automobiliams
Alyvos serija
Hybrid
Klampa SAE
0W20
Talpa
4L

Jums taip pat gali patikti